Cilt Toniği Nasıl Uygulanır ? | Tacsohbet.Com

Cilt Toniği Nasıl Uygulanır ?

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Cilt Toniği Nasıl Uygulanır ?

DCP     18-09-16     Genel     Cilt Toniği Nasıl Uygulanır ?     921 Defa Okundu

Kadınların en çok istediği şeylerden biri de sağlıklı bir cilttir. Güzelliğin temelinde sağlıklı, güzel, canlı bir cilt yatar. Cildinin ışıl ışıl parlamasını , makyajsız haliyle bile çok canlı ve güzel görünmesini hangi kadın istemez ki ?

Peki biz cildimizin sağlığını nasıl koruyabiliriz ? Cilt için birçok bakım ürünleri, kremler, makyaj ürünleri üretilmiştir. Ancak bu ürünler maddi açıdan uygun olmadıkları gibi doğal olmayan kimyasallar oldukları için cildimize zararı da oldukça çoktur. Cildiniz temizliğini en doğru şekilde tonikleme ile yapabilirsiniz. Tonik yüz yıkandıktan sonra yüzde kalan toksinleri yüz derisinden atan, yüzdeki gözeneklerin sıkışmasını sağlayan doğal bir üründür. Gözeneklerin sıkışmasını sağlarken yüzde sivilce ve siyah nokta oluşumunu da engeller. Makyaj yaptıktan sonra yüzünüzün derinliklerine kadar işleyen o makyajı yüzünüzü yıkadıktan sonra tonik ile çok rahat temizlenebilirsiniz.

Bu yüzden makyaj yapmayı seviyorsanız kesinlikle tonik kullanmanızı öneriyoruz. Peki tonik nasıl uygulanır? Tonik su ve alkolden oluşan özel bir solüsyondur. Maden suyu ve gül suyundan da tonikler yapılıp kullanılmaktadır. Tonik yüz temizliğinde en son kullanılan üründür. Öncelikle yüzde makyaj varsa makyaj temizlenir. Yüz makyajdan arındırılır. Daha sonra temiz pamuğa bir miktar tonik dökülür, yüze nazikçe sürülür. Cilt üzerinde çok fazla bastırılmadan yüz temizlenir. Tonik içerisinde alkol olduğundan cildin tahriş edilmemesin dikkat edilmelidir. Pamuğu yüze sürdükten sonra pamuk üzerinde kirin olduğunu görürseniz bir daha aynı işlemi tekrar etmenizde fayda var. Pamuğu tekrar tonik ile ıslatıp yüzünüze sürün ve yüzünüzü temizleyin. Tekrar pamuğu kontrol ettiğinizde pamuğun rengi kirlenmemiş ise yüzünüz temizlenmiştir. Böylece yüzünüz gün boyu yapışan kirlerden, yüzün kendi ürettiği yağlardan arınmış olur. Aynı zamanda cildiniz sıkılaşmış olur ve sivilce oluşumunu da engellemiş olursunuz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.