Daha Çekici Görünmenin Sırları | Tacsohbet.Com

Daha Çekici Görünmenin Sırları

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Daha Çekici Görünmenin Sırları

DCP     18-09-16     Uncategorized     Daha Çekici Görünmenin Sırları     842 Defa Okundu

Çekici görünmeniz en temel sırrı kesinlikle doğal olmaktır. Yapmacık davranışlarla kesinlikle itici bir görünüm verirsiniz. Bu nedenle ilk sırrımız doğal davranmak ve olduğunuz gibi görünmenizdir. Diğer tüyomuz samimi bir gülümsemedir. Elbette yapmacık gülümsemelerden bahsetmiyoruz, her dakika gülmeniz gerekiyor diye bir şey yok. En azından gülmeniz gereken yerlerde samimi bir şekilde ve abartmadan gülmek ve gülümsemekten bahsediyoruz. Diğer tüyomuz kesinlikle kendinize güvenmeniz. Her ne şartta olursanız olun söyledikleriniz ile yaptıklarınız tutarlı olmalıdır. Kendinize duyduğunuz güveni karşı tarafta da hissettirmelisiniz. Karşı cins her zaman dik duruşlu ve kendine güvenen kişilerden hoşlanır ve etkilenir. Bayan ve bay hiç fark etmez.

Her insan muhatap olduğu kişinin kendine olan güvenini hissetmek ve kendini rahatlatmak ister. Sıkılgan ve kendine güvensiz olan insanlar her zaman karşı tarafta da rahatsızlık hissi uyandırır ve bu da sosyal anlamda yalnızlığın ilk aşamasıdır diyebiliriz. Özellikle yeni insanlarla tanıştığınız ortamlarda insanların en çok dikkat ettiği şey girişkenlik ve kendine güvenli bir duruştur. Bir diğer çekici görünme sırrımız hayatınızdan şikayetçi olmamanızdır. Yani elbette kimi zaman hayat hepimiz için sıkıcı ve çekilmez olabiliyor. Önemli olan karşı tarafı kendi sorunlarınız ve şikayetlerinizle bunaltmamanızdır. İnsanlar yanınızda huzur bulduğu ve eğlendiği zaman deyim yerindeyse size bağımlı olurlar. Her ne yaşarsanız yaşayın dik durmasını bilmelisiniz. Dik bir duruş bedeninize de yansır. Hem maddi hem de manevi anlamda dik duruşlu olmak sosyal hayatın kapılarını açar. Ayrıca karşınızdaki kişiyle kuracağınız göz teması da oldukça önemlidir. Karşınızdakiyle konuşurken onu dinlediğinizi bakışlarınızla ve onun gözlerinin içine bakarak hissettirmelisiniz. Dinlenmek her insanın hoşuna gider. Unutmayın dinlemeyi bilmezseniz, karşı taraftaki değeriniz de bir o kadar az olur. O nedenle karşınızda konuşan insanı can kulağı ile dinlemeyi öğrenin.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.