Face’de Sohbet Nasıl Kapatılır ? | Tacsohbet.Com

Face’de Sohbet Nasıl Kapatılır ?

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Face’de Sohbet Nasıl Kapatılır ?

DCP     10-08-19     Genel     Face’de Sohbet Nasıl Kapatılır ?     795 Defa Okundu

Facebook sohbet kapatma işlemi uygulama üzerinden oldukça basittir. Facebook uygulamasına giriş yaptıktan sonra sohbetler kısmına tıklayarak sohbet kapatma dahil tüm sohbet ayarlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazlar üzerinden sohbet kapatmak için;

  • Sohbetler – Aktif durum
  • Aktif durumu kapat simgesine dokunun
  • Açık/kapalı seçimini onaylayın

Bu adımları izleyerek mobil cihazlarınız üzerinden; tablet ya da cep telefonu Face sohbet kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya platformları üzerinden sohbet ayarlarını sürekli kontrol etmek ve düzenlemek uygulama üzerinden güvenli bir şekilde sohbet etmeniz için gereklidir. Sosyal medya üzerinden sohbet etmek istemeyen kişilerin internet üzerinden sohbet platformumuzu kullanarak dilediği gibi anonim ve ücretsiz olarak yeni insanlarla sohbet etmeleri mümkündür.

Facebook Sohbet Uygulaması !

Dünyada milyarlarca kullanıcıya sahip olan Facebook kendi bünyesinde geliştirdiği birçok farklıuygulama ile kullanıcılarının farklı şekilde sohbet gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Sosyal medya üzerinden en çok sohbet yapılan uygulama olan Facebook ve Facebook Messenger en iyi online sohbet uygulamaları arasında yer almaktadır. Sosyal medya uygulamalarının yanı sıra https://www.tacsohbet.com/ üzerinden sohbete bağlanarak binlerce kişi arasından istediğiniz kişiyi seçerek anında sohbet başlatabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarının kısıtladığı özgürlük alanınızı sohbet platformumuz üzerinden genişleterek kullanabilirsiniz. Facebook sohbet ayarları ve özellikleri kadar basit bir ara yüze sahip olan sohbet platformumuzu ücretsiz olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook gibi milyonlarca kullanıcıya sahip uygulamalar üzerinden sohbet etmekten ve rahatsız edilmekten sıkılanlar için en iyi alternatif online sohbet platformlarıdır. Anonim ve ücretsiz olarak uygulamalara giriş yaparak ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Messenger Sohbet Kapatma Özelliği !

Facebook’un en önemli sohbet uygulaması olan Messenger’a mobil cihazlarınız üzerinden giriş yaparak uygulamanın sohbet ayarlarını değiştirebilirsiniz. Messenger sohbet kapatma işlemi yapmak isteyen kişilerin uygulamaya giriş yaparak sohbet ayarlarından saniyeler içinde bu ayarı yapmaları mümkündür. Sohbet özelliğini kapattığınız takdirde diğer kullanıcılardan mesaj alamazsınız. Face sohbet kapatma özelliği sizi diğer kullanıcılardan büyük ölçüde soyutlayacaktır. Bu nedenle diğer platformlar üzerinden kişisel bilgilerinizi kullanmadan online sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi sohbet platformunu kullanarak internet üzerinden güvenli sohbet yapmanız mümkündür.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.