İbrahim Saraçoğlu Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır? | Tacsohbet.Com

İbrahim Saraçoğlu Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır?

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

İbrahim Saraçoğlu Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır?

DCP     13-09-16     Uncategorized     İbrahim Saraçoğlu Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır?     780 Defa Okundu

İbrahim Saraçoğlu alanında uzman kişilerdendir. Zayıflama konusunda en sağlıklı bilgilerin yanında en gerçekçi formüllerle bütün hastalarına gereken zayıflama diyetini sunmuştur.

İbrahim Saraçoğlu diyeti:

İbrahim Saraçoğlu zayıflamak isteyenler için diyet yaparken diyet listelerine gereken üçlü olan lahana maydanoz ve limonun alınması gerektiğini belirtmiştir. Bu üçlü zayıflamak isteyenler için en iyi çözüm olduğunu dile getiren Saraçoğlu bunların nasıl tüketilmesi gerektiğinizde belirtmiştir. Lahananın her iki çeşidi de olabilir fark etmez ama özellikle beyaz lahana zayıflamak isteyenler için birebir çözüm sunan bir sebzedir. Akşam saatlerinde lahana yemeğinin kaynatılma işlemi sonrası yenilmesi yağ yakmada çok faydalı olduğu söylenmiştir. Bunun için lahana yemeğini kesinlikle zayıflamak isteyenlerin yemesi gereken yemektir. Daha sonra zayıflamak isteyenler için İbrahim Saraçoğlu’nun diyet listesinde yer alan diğer besin maydanozdur. Maydanoz sağlık açısından en iyi yeşilliktir. Maydanozu ister bahçeden alıp yiyiniz isterseniz kürünü yapınız hiç fark etmez. Özellikle göbek kısmındaki yağlar için maydanoz tüketmelisiniz. Limon en sağlıklı besindir. Her sabah ılık suyun içine damlatılan limon suyu ve nane ile yağlarınız yakımı için iyi olacaktır. Limonlu su kesinlikle sabah saatlerinde aç karna alınmalıdır. Bunun yanında bu üçlü besinin birde kürü vardır. Haşlanmış lahanayı, maydanozu ve limonu karıştırınız. Özellikle akşam yemeğinden sonra bu kürü içiniz. Alanında en iyilerden olan İbrahim Bey genelde zayıflamak isteyenlerin yapması gerekenin bol miktarda su içmeleri gerektiğini de belirtmiştir.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.