Messenger’da Sohbet Balonu Nasıl Açılır | Tacsohbet.Com

Messenger’da Sohbet Balonu Nasıl Açılır

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Messenger’da Sohbet Balonu Nasıl Açılır

DCP     20-08-19     Genel     Messenger’da Sohbet Balonu Nasıl Açılır     1987 Defa Okundu

Messenger sohbet balonu açma yolu uygulamayı açmaktan geçiyor. Facebook’un mesajlaşma özelliği sayesinde insanların dünyanın farklı yerlerindeki kişilerle dahi sohbet edebilme fırsatı yakalıyor. Facebook, mobil cihazlardan daha rahat sohbet edilebilmesi için de Messenger uygulamasını piyasaya sürdü. Messenger’da bir kişinin size mesaj attığını bildirim olarak almak istiyorsanız da Messenger sohbet balonunu açma işlemini yapmanız gerekiyor. Bunun için de ilk olarak Messenger uygulaması açılmalıdır. Uygulama ekranının sol üst köşesinde sizin resminizin olduğu bir ikon bulunuyor. Buna tıklamanız halinde de bir menü açılacaktır. Bu menüde bulunan Sohbet Balonu kısmını aktif hale getirirseniz her mesaj geldiğinde sohbet balonu açılacaktır.

Messenger Sohbet Balonu Açmada Sorun Yaşayanlar Ne Yapmalı ?

Messenger kullanan kişilerin sohbet balonu açması oldukça kolaydır. Bu sohbet balonunu kapatmak için de yine aynı adımlar takip edilmeli ve Sohbet Balonu kısmı pasif hale getirilmelidir. Ancak bazı durumlarda Messenger sohbet balonu açmak isteyen kişiler sorunlar ile karşılaşabilir. Böyle bir durumda da yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi uygulamanın silinip yeniden yüklenmesidir. Bu şekilde sohbet balonu açmada yaşanan problem ortadan kaldırılabilir. Ancak bu işlemi yapmış olmasına rağmen hala sorun yaşan birileri varsa da bu durumda Facebook ile iletişime geçmelidir. Facebook yetkilileri bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı size yapacaktır.

Ücretsiz Chat Odalarına Nasıl Ulaşabilirim ?

Messenger sohbet odalarına girerek yeni kişiler ile konuşulabilmesi mümkündür. Bu odalar sayesinde insanlar dünyadaki her ülkeden kişilerle tanışabilir ve onlarla sohbet etme şansı yakalayabilir. Ücretsiz bir şekilde bu sohbet odalarına dahil olmak isteyen kişilere gösterilebilecek adres ise https://www.tacsohbet.com/ internet sitemizdir. Kaliteli ve keyifli bir sohbeti güvenle yapmak isteyenler sohbet platformumuza girmelidir. İnternet sitemizdeki sohbet odalarına dahil olabilmek için de yalnızca kullanıcı adı yeterlidir. Bunun haricinde herhangi bir üyelik işleminin yapılmasına gerek yoktur. Ayrıca farklı bir ülkede yaşayan Türk vatandaşları da sohbet odalarımıza rahatlıkla dahil olabilirler. Yeni insanlar ile tanışmak ve onlarla konuşmak için internet sitemizin sohbet odaları tamamen ücretsiz şekilde kullanılabilir.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.