Messenger’da Sohbet Nasıl Kapatılır | Tacsohbet.Com

Messenger’da Sohbet Nasıl Kapatılır

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Messenger’da Sohbet Nasıl Kapatılır

DCP     19-08-19     Genel     Messenger’da Sohbet Nasıl Kapatılır     1598 Defa Okundu

Messenger’da Sohbet Nasıl Kapatılır?

Messenger sohbet ayarları sayesinde uygulama üzerinden sohbet ayarlarınızı kişileştirebilir ya da tamamen sohbeti kapatabilirsiniz. Sohbet ayarları üzerinden saniyeler içinde gerçekleştireceğiniz işlemler sayesinde ister uygulama sohbetlerini belirli kişilere kapatabilir isterseniz de tamamen kapatarak sohbet özelliğini kullanmaya bilirsiniz. Messenger sohbet kapatma işlemi;

  • Sohbetler – profil fotoğrafı
  • Aktif durum seçeneği
  • Aktif durum açma/kapatma seçenekleri
  • Aktif durum onayı

Yapılarak gerçekleştirilebilmektedir. Mobil cihazlarınız üzerinden Messenger uygulamasına giriş yaparak bu özellikleri aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz. Dünyanın en çok kullanıcısına sahip sosyal medya platformlarının sohbet araçları sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle yaptığınız işlemlerin ardından işlemin yapılıp yapılmadığından ya da değişmediğinden emin olmanız tavsiye edilmektedir.

Messenger’da Sohbet Nasıl Başlatılır?

Facebook üzerinden sohbet ve mesajlaşma gerçekleştirmek için cihazlarınızda Messenger uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Messenger üzerinden sohbet başlatmak ise diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha basittir. Özellikle Facebook sohbeti belirli kişilere kapatma özelliği sayesinde sadece istediğiniz kişilerle sohbet başlatabilir ya da mesaj alabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarının yanı sıra günümüzde en çok kullanılan sohbet uygulaması olan https://www.tacsohbet.com/ üzerinden istediğiniz gibi sohbet edebilir ve yeni kişilerle sohbet başlatabilirsiniz. Mirc özelliği ve kesintisiz sohbet imkanıyla Türkiye’nin en iyi online sohbet platformunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Facebook Messenger gibi ister mobil Android ya da İOS cihazlarınızdan da uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli sohbet odalarında kolayca sohbet başlatmanız mümkündür.

Facebook Çevrimdışı Özelliği!

Facebook kullanıcılarının sohbet ayarı yaparken en çok dikkat ettikleri unsur çevrimdışı ve çevrimiçi özellikleridir. İsteğe göre Messenger üzerinden ya da Facebook sohbet ayarları üzerinden Facebook’u çevrimdışı olarak kullanmanız mümkündür. Bu sayede uygulama açık olsa bile sohbette çevrimdışı olarak görünebilirsiniz. Facebook’ta çevrimdışı nasıl olunur sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Tıpkı Messenger sohbet kapatma işlemleri gibi sohbet ayarlarına giriş yaparak uygulamaları çevrimdışı kullanabilir ve uygulama üzerinde gezinirken diğer kullanıcıların size mesaj atmasını engelleyebilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları ya da diğer sohbet platformları üzerinden istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan rahatlıkla sohbet edebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.