Sanal Sohbet | Tacsohbet.Com

Sanal Sohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Sanal Sohbet

DCP     16-07-18     Uncategorized     Sanal Sohbet     1277 Defa Okundu

Sanal Sohbet – Chat Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar…

Sohbet denilince artık aklımıza gelen ilk şey bir çoğumuz biliyoruz ki internet üzerindeki sohbet – chat siteleridir. Günümüz teknolojisine ayak uyduran ücretsiz, üyeliksiz, mobil olarak gelişen sohbet sitelerinde zaman zaman bir çok olumsuzluklar olmakta ve siteler kendini yeniden toparlamakta zorlanmaktadır. Bu aşamaya hiç gelinmeden devam eden bir çok sitede bulunmaktadır. Biz de sitemizde bu tür durumların yaşanmaması için size sohbet ederken (chat yaparken) dikkat edilmesi gereken unsurlardan bahsetmek istedik.
İlk unsur ve en önemli unsur sitemize girerken kendinize bir nick belirlemeniz ve nickinizi başkasının kullanmaması için şifrelemenizdir. Çünkü kanala girdiğinizde ki kimliğiniz artık nickinizdir. Herkes sizi bu nickle tanıyacaktır. Sizi taklit etmek isteyen veya farkında olmadan aynı nicki kullanacak kişide siz gibi muamele görecektir. Bu sebeple nickinizi şifrelemeniz önemli bir konudur. Şifreleme komutu ise /ns register şifre e-mail şeklinde kullanılır. Sanal sohbet ederken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar var.

Diğer bir unsur ise sitenin belirlemiş olduğu kurallara uymaktır. Bu neden mi gereklidir_? Takdir edersiniz ki her birey kendi gibi bireyleri kendine yakın görür ve sohbet arkadaşı olarak onu seçer. Seviyeli bireyler seviyeli bireylerle, güvenilir bireyler güvenilir bireylerler diyalog kurarlar. Sitemiz bu konuda oldukça hassastır ve seviyeli, eğlenceli, güvenilir bir ortam sağlamayı kendine görev edinmiştir. Kurallar bütününü görmek için !Kurallar yazmanız yeterlidir. Yasak ve küfürlü kelimeler filtrelenmiştir.
Sohbet ederken belirlememiz gereken dikkat etmemiz gereken unsurlardan biri karşı taraftan aldığımız güven ve onlara verdiğimiz güvendir. Takdir edersiniz ki sohbet sitelerinde taraflar birbirini görmeden sohbet etmekte. Bu durum bir çok kişi açısından güvensiz bir durum olduğu için karşı tarafa sık sık aynı sorular yöneltilir. Siz değerli kullanıcılarımıza tavsiyemiz yukarıda belirttiğimiz kurallara uyup her zaman doğru söylemenizi seçmenizdir. Size yapılmasını istemediğiniz davranışı sizde karşınızdakine yapmayınız. Çünkü ilerleyen zamanlarda belki de kalıcı bir dostluk, uzun yıllar devam edecek bir ilişki belki de hayatınızın aşkını sitemizde tanıyabileceksiniz. İlk intiba çok önemlidir ve sonradan değişen fikirler rahatsız edicidir. Buna sebep vermemek açısından ilk söylediğiniz cümlenin her zaman arkasında olduğunuzu bilmek iki taraf içinde önemli bir adımdır. Şimdiden sitemize HOŞGELDİNİZ der en güzel ilişkilerini temelini atmanız dileğiyle eğlenceli sohbetler dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.