Sohbet Nasıl Yapılır ? | Tacsohbet.Com

Sohbet Nasıl Yapılır ?

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Sohbet Nasıl Yapılır ?

DCP     08-10-17     Genel, Sohbet Et     Sohbet Nasıl Yapılır ?     1789 Defa Okundu

Sohbet Nasıl yapılır ? Sohbet ederken, nelere dikkat etmeliyiz.

Bir konunun fazla derinleştirilmeden, biriyle konuşuyormuş gibi anlatıldığı fikir yazılarıdır. Sohbet yazılarında herkesi ilgilendirecek konular seçilir. Cümleler çoğu zaman konuşmadaki gibi devriktir.

Bir konunun fazla derinleştirilmeden, biriyle konuşuyormuş gibi anlatıldığı fikir yazılarıdır. Sohbet yazılarında herkesi ilgilendirecek konular seçilir. Cümleler çoğu zaman konuşmadaki gibi devriktir. Yazar sorulu cevaplı cümlelerle, konuşuyormuş hissi verir. Üslup olarak fıkraya benzerse da gazete yazı türü olması, az sözle çok şey anlatmayı amaçlamaması, dışa dönük olması onu fıkradan ayırır. Edebiyatımızda Ahmet Rasim, Şevket Rado sohbet türüne özel bir önem vermişlerdir.

Sohbet metinleri

Yazarın, herhangi bir konu üzerindeki kendine özgü düşüncelerini, duygularını okuyucularıyla karşılıklı konuşuyormuş gibi içten bir anlatımla ortaya koyan metinlerdir. Konuşma edasıyla, fikirleri derinleştirmeden ifade ederler. Anlatım biçimi samimi konuma tavrıyla beslenir. Sohbet metinlerinde mahalli ve kişisel söyleyişlere yer verilir. Her türlü konu işlenebilir. Ele alınan konu okuyucuyu sıkmadan günlük konuşma havası içinde verilir.

Sohbet Yap, Chat Yap

Sohbetin Yeni Kralı Tacsohbet.com üzerinden Bedava Sohbet Yap,Chat Yap Eğlenceden Geri Kalma,yeni arkadaşlıklar kurarak hayatına renk getir. Alemin En Eğlenceli Sohbet sitesi üzerinden kesintisiz muhabbet edebilir,canlı radyo yayınları ile sevdiklerinize şarkı yollayarak chat keyfinizi taçlandarabilirsiniz.

Yanlızığınıza Tacsohbet.com’la Son Verin

8 Yıldır Hiç durmadan ziyaretçilerine yenilikci sohbet anlayışı ile hizmet veren sitemizde bir çok insan gibi sizde aradığınız mutluluğu bulabilir,yeni aşklara yelken acabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.