Sohpet Siteleri | Tacsohbet.Com

Sohpet Siteleri

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

veya

Mirc İndir

Sohpet Siteleri

DCP     19-05-17     Genel, Sohbet Et     Sohpet Siteleri     1285 Defa Okundu

Sohpet mi ? Sohbet mi ?

Herkese merhaba bugün size Sohbet mi yada Sohpet Siteleri  kelimesinin internet dünyasında nasıl değişiklik gösterdiğini anlatacağım.

Sohbet  (Chat,Sohpet,Çet ) gibi kelimeler yazarakta aynı anlamlara erişebilirsiniz.Sohbet sitelerine girenlerin bir çoğu değişik kelimelerde arama alanları oluşturduğu için küçük çaplı sitelerinde rekabete katılımlarını sağlıyor.Örneğin Doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesinde insanların bir çoğu Chat kelimesi yerine Çet,Çet Siteleri ve çet odalari gibi kelimelerde arama yaparak sitelere giriş yaptıklarını görebiliyoruz.Tabi hal böyle olunca rekabetde ona göre artıyor rakipler arasında,herkes her kelimede kendi sitesinin 1.olmasını ister,lakin bu hiçte kolay değil.Ciddi bir yatırım ve alt yapı gerektiren bir sistemdir.

Hem maddi olarak hemde manevi olarak gerçekten hiçte kolay değil istenilen seviyelere ulaşmak bunun için sürekli bir web sayfanız ve kaliteli bir seocunuz  olması lazım.

Sohbet yerine bazen Sohpet yazarakda giriş yaptığımız olmuştur.Az önce yapmış olduğum araştırmalarda aylık 10 bin kişi Sohpet yazarak sitelere giriş yapıyor. Buda aslında küçük çaplı siteler için güzel bir fırsat olanağı sağlıyor.

Sohpet Siteleri

Sohbet ve Chat gibi ciddi rekabeti fazla olan kelimelerin yerine daha az rekabeti olan kelimeleri tercih etmek hem site sahipleri için çabuk yükselme hemde ziyaretçilerin artması anlamına geliyor. Bu yüzden ciddi bir analiz yapmamız şart.

Türkiye en fazla rekabetin olduğu sistem  sohbet sistemi bir çok site ayakta kalabilmek için kullanıcıları  daha farklı kelimelere yönlendirme yaparak en azından kalıcı olmak için büyük uğraş veriyorlar.

Bugün bizlerde farklı kelimelerden bahsetmiş olduk makalemizde, sadece bir kaç  kelimeden değil birbirinden bağımsız yüzlerce farklı kelimelerde sohbet etme olanakları vardır ve var olmaya devam edecektir . Makalemizde bunlardan biri olan Sohpet Sitelerinden sizlere bahsetmiş olduk .

 

 

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tac Sohbet

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

TacSohbet.com, İştirakı olup tüm hakları saklıdır.